p_blog-3cxcallflowdesignerlogo

بازگشت IVR پیشرفته به 3CX در نسخه 15

Voice Application Designer
 
سیستم تلفنی و مرکز تماس 3CX که در چند سال گذشته جایزه های زیادی در زمینه سیستم های تلفنی از آن خود کرده و در ایران هم استفاده از آن رشد چشمگیری داشته چندی پیش نرم افزار ساخت حرفه ای IVR را برای نسخه 15 نرم افزار خود معرفی کرد. این نرم افزار چیست؟
 
 
 
پیش از بررسی نرم افزار می خواهیم کمی با تاریخچه این نرم افزار آشنا شویم. این نرم افزار که در نسخه های قبلی آن را با نام VAD یا Voice Application Designer می شناختیم یک نرم افزار حرفه ای برای ساخت IVR های پیچیده است. نرم افزار VAD امکان برقراری ارتباط با پایگاه داده ، تنظیم فلوچارت سازمانی برای IVR ، ارسال پیام یا صدای ضبط شده به ایمیل ، امکان تعامل با وب سرویس و قابلیت هایی از این قبیل را فراهم می کند. این نرم افزار یک نرم افزار کامل برای ساخت پیچیده ترین سیستم های پاسخگویی تلفنی هوشمند است!
 

اما چه بر سر VAD آمد؟


پس از اینکه شرکت 3CX نسخه 15 نرم افزار خود را با کلی تغییر ، از موتور پردازشی صدا تا ظاهر گرافیکی ، معرفی کرد همه متظر معرفی VAD بودند که این اتفاق نیفتاد و شرکت 3CX اعلام کرد که در حال حاضر VAD برای نسخه 15 آماده سازی نشده. چند ماه بعد خبر دیگری منتشر شد که نوید اتفاقات جالبی را می داد. قرار شد که نرم افزار VAD به زودی با بهینه سازی های زیاد و با نام دیگر وارد مچموعه سیستم تلفنی 3CX شود. پس از ماه ها انتظار ، بالاخره چند روز پیش نرم افزار جدید معرفی شد.!
 

فرزند جای پدر را می گیرد!


نرم افزار جدبد معرفی شده توسط 3CX با نام 3CX CallFlow Designer معرفی شده است و تغییرات زیادی در ظاهر خود متحمل نشده است. اما بهینه سازی های خاصی در زمینه ارتباط با وب سرویس و پایگاه داده انجام شده و اکنون قابلیت های آن بیش از هر زمان دیگری خودنمایی می کنند. با این نرم افزار می توان از ساده ترین IVR تا پیچیده ترین را بدون نیاز به تخصص زیاد در زمینه برنامه نویسی طراحی و پیاده سازی کرد.

در زیر عکس هایی از محیط نرم افزار را تهیه کرده ایم تا بتوانید با آن آشنا شوید.

  • نرم افزار ساخت IVR حرفه ای
  • نرم افزار ساخت IVR حرفه ای
  • نرم افزار ساخت IVR حرفه ای
  • نرم افزار ساخت IVR حرفه ای
  • نرم افزار ساخت IVR حرفه ای
  • نرم افزار ساخت IVR حرفه ای
  • نرم افزار ساخت IVR حرفه ای