نمایندگی 3CX

نمایندگی 3CX

 
در این مقاله قصد داریم مروری بکنیم بر فعالیت های یک نماینده 3CX در ایران اعم از چگونگی شناختن یک نمایندگی 3CX و سطوح مختلف نمایندگی 3CX !
 

چگونگی شناختن یک نمایندگی 3CX...؟

 
در ابتدا بپردازیم به نحوه شناختن یک نمایندگی 3CX در ایران یا سایر کشور ها! برای این کار ابتدا باید به وب سایت رسمی شرکت 3CX به آدرس www.3cx.com مراجعه کنیم. سپس از منوی Buy گزینه Find a Reseller را انتخاب می کنیم. سپس از صفحه باز شده کشور ایران را انتخاب می کنیم (Iran (Islamic Republic of. پس از انتخاب این گزینه نمایندگان موجود در کشور انتخاب شده به شما نمایش داده خواهد شد.!
 
 
 
 
همان طور که در تصویر مشاهده می کنید شرکت آوای نوید یام (P.S.Yum) به عنوان نمایندگی 3CX در ایران و نماینده پلاتینیوم در این صفحه معرفی شده است. در این صفحه با کلیک بر روی دکمه های پایین صفحه می توانید راه ارتباطی با نماینده را نیز مشاهده کنید.
 
 

سطوح مختلف نمایندگی

 
 
نمایندگی های 3CX دارای سطوح مختلف می باشند که بر اساس میزان فروش و رضایت مشتریان دسته بندی می شوند. بدون در نظر گرفتن سطح یک آن که جزو نمایندگی های روی وب سایت محسوب نمی شود چهار سطح نمایندگی وجود دارد که عبارتند از :
•Bronze
•Silver
•Gold
•Platinum
سطوح ذکر شده به ترتیب از بالا به پایین از ساده ترین لایه های نمایندگی تا حرفه ای ترین لایه های آن می باشد. مفتخریم که تا امروز توانسته ایم به عنوان تنها نماینده پلاتینیوم شرکت 3CX در ایران به شما عزیزان خدمات رسانی کنیم و امیدواریم که بتوانیم به کمک شما عزیزان و با اکتفا به نظرات پرارزشتان خدمات خود را بهتر از گذشته در اختیار شما قرار دهیم. لطفا نظرات خود را به آدرس ایمیل suggest@psyum.ir برای ما ارسال کنید.