نصب سیستم مرکز تماس 3CX روی Raspberry Pi

نصب سیستم مرکز تماس 3CX روی Raspberry Pi

 
شرکت 3CX در سال های اخیر اقدامات زیادی در جهت افزایش پلتفرم های کاربری برای نرم افزار های خود نموده است. یکی از این اقدامات عرضه نسخه لینوکسی از سیستم مرکز تماس خود بوده است. با عرضه این نسخه بسیاری از علاقه مندان به لینوکس به سراغ نصب این سیستم رفتند. و اما در قدم بعدی شرکت 3CX شرکت توسعه دهنده الستیکس ، Palosanto را ، خرید تا سیستم تلفنی الستیکس نیز از این به بعد با هسته صوتی و مرکزی 3CX عرضه شود. و هم اکنون این شرکت پیشرو اقداماتی انجام داده که احتمالات جدیدی را در ذهن ها رقم می زند.
 

عرضه نسخه Raspberry Pi برای 3CX SBC

ابتدا به سراغ تعریف هر کدام از این کلمات برویم:
 
 

و اما ترکیب این دو ...

 
با ترکیب کردن این دو شما می توانید به جای برقرار کردن ارتباط دفاتر با استفاده از سرور ها یا کامپیوتر های جدا و جا گیر ، با استفاده از یک سرور مرکزی و چند دستگاه RaspberryPi ارتباط بین دفاتر خود را برقرار کنید و هم در فضا و هم در هزینه صرفه جویی نمایید. شرکت 3CX نرم افزاری را به صورت اختصاصی برای این کار آماده کرده است که در صورت تمایل می توانید آموزش نصب آن را در این لینک مشاهده کنید. ( به زودی به وبسایت اضافه خواهد شد. )
 
در نهایت امیدواریم که با بهره گیری از تکنولوژی های مدرن ، قابل اطمینان ترین سیستم ها را در کمترین ابعاد و با کمترین هزینه ایجاد کنیم.