سیستم تلفنی و مرکز تماس 3CX

سیستم تلفنی و مرکز تماس 3CX که در چند سال اخیر نظر بسیاری را به خود جلب کرده امروزه به بسیاری از شرکت های معروف دنیا مانند Pepsi و یا Mitsubishi Motors سرویس دهی می کند. این سیستم تلفنی در دو پلتفرم ویندوزی و لینوکسی عرضه می شود و دارای توانایی های بالایی نسبت به سیستم های تلفنی دیگر است ( مانند سافت فون موبایل ، یکپارچگی با CRM ، ارتباطات یکپارچه ، ویدیو کنفرانس و ... ). سیستم لایسنسینگ این سیستم بر اساس تماس همزمان است و هیچ گونه محدودیتی به ازای داخلی ها و یا ترانک ها و ... برای شما ایجاد نمی کند و با سطحی ترین لایسنس شما می توانید بی نهایت کاربر یا ترانک تعریف کنید. در کنار این ها 3CX به شما امکان استفاده از گزارش گیری پیشرفته و ضبط تمامی مکالمات را می دهد. همچنین شما می توانید با راه اندازی 3CX بین تمام دفاتر خود از مکالمات رایگان و یا حتی تماس ها و کنفرانس های ویدیویی رایگان بهره برید.

ادامه و خرید

گیتوی های BeroNet

گیتوی های E1 در کیفیت سیستم تلفنی و در نتیجه کیفیت مکالمات تاثیر بسزایی دارند. گیتوی های BeroNet که ساخت کشور آلمان هستند دارای قابلیت های عالی برای افزایش کیفیت و کاهش اکو روی خطوط E1 هستند. همچنین این گیتوی ها دارای طراحی و ساخت مناسب و با کیفیت هستند. نکته جالب توجه در مورد ای گیتوی ها این است که ماژولار هستند. شما با توجه به نیاز خود میتوانید ماژول مورد نظر را خریداری کنید و یا در صورت افزایش نیاز ماژول خود را ارتقا دهید. به این شکل از هزینه های اضافی کاسته می شود. در کنار این ها این گیتوی های از سیستم های Failover پشتیبانی می کنند و می توان روی گیتوی تنظیمات مربوط به Failover را تعریف نمود تا زمان قطعی یا خارج از دسترس بودن سیستم به حداقل برسد.

ادامه و خرید

گیتوی های Welltech

با توجه به استفاده زیاد از خطوط مخابراتی آنالوگ این خطوط اهمیت زیادی در سیستم های تلفنی دارند و به خاطر تکنولوژی قدیمی اغلب دارای مشکلات بیشتری نیز نسبت به دیگر نوع خطوط هستند. گیتوی های Welltech که نتیجه آزمایش ها و بررسی های زیادی در این زمینه بوده اند می توان گقت بهترین سازگاری را با خطوط تلفنی و مخابرات ایران دارند. این گیتوی ها محصول تایوان هستند و به لحاظ کارکرد نیز دارای رابط کاربری ساده ای هستند. از سوی دیگر دارای قابلیت هایی مانند Eco Cancellation نیز هستند تا نویز و اکوی موجود روی خطوط را به حداقل برسانند. گیتوی های Welltech از Toneset های ایران نیز پشتیبانی می کنند.

ادامه و خرید